MAKINA ME QERA

Eksploro shqiperinë me makina luksoze edhe tepër ekonomike.

Impiante gazi

Kurse & Udhëto

Eksploro Shqipërinë me automjete komode dhe luksoze SUV. Të gjitha makinat e flotës tonë janë të pajisura me impiante gazi.

Komoditet i garantuar !

Festat po afrojnë!

Tek ne do të gjeni automjetin që ju nevojitet. Eksploro Shqipërinë me automjete komode dhe luksoze. Kurse dhe udhëto i sigurtë!

Çmime të leverdisshme

Oferta jonë

Ne vijme me prane jush me nje game me te gjere makinash, çmime shumë konkuruese dhe me një konsum minimal të karburantit.  

Rate us and Write a Review

Your Rating for this listing

angry
crying
sleeping
smily
cool
Browse

Your review recommended to be at least 140 characters long

Show all timings
  • Monday09:00 AM - 05:00 PM
  • Tuesday09:00 AM - 05:00 PM
  • Wednesday09:00 AM - 05:00 PM
  • Thursday09:00 AM - 05:00 PM
  • Friday09:00 AM - 05:00 PM
building Own or work here? Claim Now! Claim Now!

Claim This Listing